• Rok szkolny 2016/2017

• 22.08.2020 11:58
        • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubczynie bierze udział w projekcie Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wielkopolskiego.

Projekt Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp., współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanym w ramach Osi priorytetowej 8. Nowoczesna Edukacja, Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Działania 8.2 Wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie ofert edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i zdrowotnych; Poddziałania 8.2.2 Wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie ofert edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i zdrowotnych – ZIT Gorzów Wielkopolski.

REGULAMIN PROJEKTU

DANE OSOBOWE

• Rok szkolny 2015/2016

• 22.08.2020 11:56
          Czas, by rozpocząć przygodę z oszczędzaniem na koncie internetowym SKO!
          Żyrafa Lokatka  zaprasza Was do serwisu PKO SKO. Wytłumaczy Wam na czym polega oszczędzanie!

OGŁOSZENIA  BIEŻĄCE

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Inauguracja nowego roku szkolnego w czwartek 1 września o godzinie 9.00.Gimbus rusza z pierwszego przystanku w Wieprzycach o godzinnie 8.00. Podczas Mszy św.  w kościele w Lubczynie nastąpi obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z oddziału przedszkolnego.

2016-08-28

• Rok szkolny 2014/2015

• 22.08.2020 11:54

2015-07-20

OTWARCIE  NOWEGO  PLACU  ZABAW  PRZY  SZKOLEgaleria

• Rok szkolny 2014/2015

• 22.08.2020 11:53

2015-07-20

OTWARCIE  NOWEGO  PLACU  ZABAW  PRZY  SZKOLEgaleria

Dziś miało miejsce otwarcie nowego placu zabaw wybudowanego przy szkole w Lubczynie. W obecności i przy pomocy dzieci dokonali tego: Wicemarszałek Województwa Lubuskiego p.Romuald Gawlik, Wójt Gminy Bogdaniec p.Krystyna Pławska i p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła II w Lubczynie p.Natalia Pisula./K.Sowa/

2015-06-26

• Rok szkolny 2013/2014

• 22.08.2020 11:51

2014-07-05

ROZSTRZYGNIĘCIE  KONKURSU  DLA  SKO  EDYCJA  2013/3014

Ukazały się wyniki tegorocznego Konkursu dla SKO. Miło nam jest znaleźć się wśród nagrodzonych. Otrzymaliśmy nagrodę III stopnia. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: - uczniom - za oszczędzanie i włączanie się do akcji, które miały za cel promowanie oszczędzania, ochrony środowiska, przedsiębiorczości, pomagania innym,

- nauczycielom, którzy wpłacane grosiki skrzętnie przeliczali i wpłacali opiekunowi SKO, a także koordynowali przeprowadzane akcje.

Wszystkim życzę udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym! /K.Sowa/