• Szlachetny gest

• 18.10.2021 08:09
        • W miesiącu październiku postanowiliśmy pomóc chorym dzieciom z Fundacji „Szlachetny gest”. Zbieramy pieniążki, które przeznaczymy dla dwojga dzieci – na jeden z najdroższych leków świata oraz na leczenie w Stanach Zjednoczonych.

Druga akcja polega na sprzedaży cegiełek - pomocy naukowych w cenie 2,00 zł/szt. Pozyskane fundusze przekażemy dla Fundacji na rzecz osób Niewidomych

i Niepełnosprawnych z Gdyni. Oba działania uwrażliwiają nas na potrzeby innych ludzi. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą i lubią pomagać do wzięcia udziału w obu akcjach.

Opiekun SKW Beata Kisielewicz-Chwirot

• „Pola Nadziei”.2021

• 18.10.2021 07:42
        • Szkolny Klub Wolontariusza dołączył we wrześniu 2021 do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Cebulki żonkili cieszyły się dużym powodzeniem i rozeszły się w błyskawicznym tempie. Łącznie zebraliśmy 241,00 zł, które przekazaliśmy dla Hospicjum im. Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji oraz uczniom pierwszej klasy, którzy część cebulek przeznaczyli na szkolną rabatę.

Opiekun SKW Beata Kisielewicz-Chwirot

• Akcja „Wyślij pączka do Afryki” 27 LUTY 2020

• 21.08.2020 12:04
        • W Tłusty Czwartek zorganizowaliśmy akcję sprzedaży pączków, które w tym wyjątkowym dniu szczególnie nam smakowały. Radość była podwójna, ponieważ dochód z akcji przeznaczyliśmy dla Fundacji „Kapucyni i Misje”, która realizuje projekty pomocy dla dzieci w RŚA i Czadzie. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Beata Kisielewicz-Chwirot

• Świąteczny podarunek dla pensjonariuszy „Domu na Wzgórzu” w Jeninie 03 STYCZEŃ 2020

• 21.08.2020 12:03
        • Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wolontariusze postanowili sprawić przyjemność pensjonariuszom „Domu na Wzgórzu” w Jeninie i z wielkim zapałem przystąpili do wykonania kartek i ozdób świątecznych. Jeszcze przed Wigilią karty z życzeniami i dekoracje świąteczne trafiły do rąk podopiecznych tej placówki. Szczególne podziękowania należą się uczennicom klasy VI: Oliwii Arkit, Paulinie Listowskiej, Wiktorii Siemińskiej, Zuzannie Arkit, Wiktorii Sawickiej oraz uczennicy kl. V Amelii Lubczyńskiej.

• Finał akcji „Góra Grosza”  03 STYCZEŃ 2020
        • Finał akcji „Góra Grosza” 03 STYCZEŃ 2020

• 21.08.2020 12:01
        • Sukcesem zakończyliśmy tegoroczną akcję „Góry Grosza”. Po przeliczeniu monet i podzieleniu uzyskanych sum przez ilość uczniów w klasie wyłoniliśmy zwycięzcę szkolnego konkursu. I miejsce zdobyła klasa VI, która uzbierała kwotę 81,36 zł. , II miejsce klasa VII, III miejsce klasy II i V, IV miejsce klasa III, V miejsce klasa VIII, VI miejsce klasa I

i miejsce VIII oddział „0”. Łącznie zebraliśmy 281,62 zł, które przekazalismy dla Towarzystwa „Nasz Dom”. Zwycięzcę nagrodziliśmy słodkim upominkiem. Dziękujemy wszystkim za bezinteresowność i wsparcie tej zbiórki.