• Finał akcji zbiórki żywności  03 STYCZEŃ 2020
        • Finał akcji zbiórki żywności 03 STYCZEŃ 2020

• 21.08.2020 11:59
        • Drodzy Uczniowie i Rodzice! Dziękujemy za odpowiedź na nasz apel o zbiórkę artykułów spożywczych i kosmetycznych. Nie zawiedliście naszych oczekiwań i dzięki waszej hojności przygotowaliśmy paczki, które dostarczyliśmy osobom starszym, samotnym bądź chorującym zamieszkałym w okolicy naszej szkoły. Słowa uznania kierujemy dla klasy VII, z której wszyscy uczniowie zaangażowali się w naszą akcję.

• Międzyklasowy Konkurs „Góra Grosza” 06 GRUDZIEŃ 2019

• 21.08.2020 11:58
        • W związku z XX już edycją ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza międzyklasowy konkurs na „Górę Grosza”. Każda klasa zbiera pieniążki do własnej puszki. Zwycięzcą zostanie klasa, której uda się zebrać największą kwotę. Zebrane pieniądze przekażemy dla Towarzystwa „Nasz Dom” na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Pamiętaj! Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance! Konkurs trwa do przerwy światecznej.

• Ogłaszamy akcję zbiórki żywności! 06 GRUDZIEŃ 2019

• 21.08.2020 11:57
        • Ogłaszamy zbiórkę produktów spożywczych dla osób starszych i samotnych mieszkających w okolicy naszej szkoły. Zachęcamy do podzielenia się tym, co mamy i wsparcia osób potrzebujących. Nawet skromny podarunek może sprawić drugiej osobie dużo radości. Zachęcamy do udziału!

• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza  06 GRUDZIEŃ 2019
        • Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 06 GRUDZIEŃ 2019

• 21.08.2020 11:56
        • Międzynarodowy Dzień Wolontariusza przypada 5 grudnia. Z tej okazji członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusz wykonali specjalny plakat i gazetkę informacyjną „Dlaczego warto być wolontariuszem?”, rozdawali uczniom serduszka zachęcające do pomagania ludziom. Dla młodszych dzieci wolontariusze przeprowadzili quiz. Najwięcej radości sprawiły im balony w kształcie serc.

• Akcja „Kotyliony” 06 GRUDZIEŃ 2019

• 21.08.2020 11:54
        • Na uroczystym apelu z okazji Dnia Niepodległości uczniowie prezentowali się w strojach galowych z przypiętymi kotylionami zakupionymi od wolontariuszy. Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Liliany Arkit za zaangażowanie się w akcję. Zebrane środki ze sprzedaży kotylionów w kwocie 172 zł zostaną przekazane zgodnie z decyzją wolontariuszy na cele charytatywne.