• Projekt realizowany w 2012/2013

• 22.08.2020 12:03
      • baner.jpg

W roku szkolnym 2012/2013 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubczynie jest realizowany projekt pt: „Lepszy start w nowe jutro"  w aspekcie indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jest on współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki - Działanie 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałanie 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych”.

• Głównym celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez indywidualizację  procesu kształcenia dzieci z klas I-III, dostosowane do zdiagnozowanych potrzeb edukacyjnych i ich możliwości psychofizycznych.

W ramach działań wynikających z projektu prowadzone będą dodatkowe zajęcia logopedyczne dla dzieci z wadami wymowy oraz zajęcia psychoedukacyjne i socjoterapeutyczne.

Ponadto szkoła zostanie doposażona w sprzęt edukacyjny i materiały dydaktyczne, wspomagające proces kształcenia oraz rozwijające zainteresowania uczniów. /A.Szczerba/

Do pobrania: REGULAMIN REKRUTACJI    I    UDZIAŁU W PROJEKCIE SYSTEMOWYM ”LEPSZY START W NOWE JUTRO”