• Dzień Ziemi 2021

• 28.04.2021 08:59
      • W dniu 14.04.2021r.obchodzimy w naszej szkole Dzień Promocji Zdrowia oraz Dzień Ziemi.Podczas nauki stacjonarnej dzień ten  jest  szczególnie wyczekiwany przez  uczniów ,ponieważ w ramach lekcji uczestniczą oni w rozgrywkach sportowych,oraz wykazują się  wiedzą o zdrowiu.Mamy nadzieję, że w przyszłym roku tak właśnie będziemy  się bawić.Przy nauczaniu zdalnym nasi uczniowie też nas nie zawiedli.Wykonali piękne  plakaty o powyższej tematyce.Na lekcjach wychowania fizycznego  dowiedzieli się o czynnikach wpływających na zdrowie oraz ważnej aktywności fizycznej wpływającej na nasze samopoczucie.Starsi uczniowie na lekcjach biologii wzięli udział w Turnieju wiedzy o zdrowiu i ekologii.Najlepsza okazała się klasa VÌÌ,drugie miejsce klasa VIII i III miejsce klasa VI.Wszystkie klasy wykazały się dużą wiedzą w tych tematach.Na zwycięzców w szkole będzie czekać nagroda niespodzianka.Uczniowie obejrzą również prezentację o naszej planecie.Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.Już nie możemy doczekać się tych dni w przyszłym roku. Do zobaczenia.
        Opracowała: Edyta Gaca