• Śniadanie daje moc 2020

• 28.05.2021 08:07
      • ŚNIADANIE DAJE MOC”

6 listopada 2020r. została przeprowadzona akcja, która co roku cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów. Celem przedsięwzięcia jest promocja zdrowego stylu życia, dbanie o najważniejszy posiłek dnia jakim jest śniadanie, umiejętność wyboru zdrowych produktów i przyrządzania posiłków.

Z uwagi na pandemię klasy 0-3 przeprowadziły akcję w szkole, natomiast klasy 4-8 przygotowały zdrowe kanapki i potrawy w domu. Zostały przeprowadzone lekcje wychowawcze , na których uczniowie dowiedzieli się, jaki wpływa na ich zdrowie ma odżywianie i aktywność fizyczna. Młodzież wykonała również plakaty promujące zdrowy tryb życia.

Dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom za zaangażowanie w akcję. I pamiętajcie : W zdrowym ciele -zdrowy duch!

Opracowała: Beata Stankiewicz

Zdjęcia: Aleksandra Krzyżanowska (kolaż zdjęć, strona Fb)