• Zbiórka karmy dla zwierząt 14 MARZEC 2018

• 21.08.2020 11:14
      • W związku z obchodami Światowego Dnia Zwierząt w dniu 04.10.2017 Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt. Członkowie SU zachęcali uczniów do aktywnego udziału w akcji i okazania serca naszym milusińskim. Wielu z Was odpowiedziało na nasz apel przynosząc oprócz karmy inne przydatne akcesoria. Akcja zakończyła się sukcesem. W dniu 21 listopada klasa VI, członkowie SU oraz wszyscy uczniowie zaangażowani w akcję, odwiedzili schronisko „Azorki” w Gorzowie Wlkp. i wręczyli kierownictwu schroniska zebraną karmę. Podczas wizyty odbyła się prelekcja na temat odpowiedzialności i opieki nad zwierzętami.Uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda codzienny pobyt piesków w schronisku, jak również o możliwości wirtualnej adpocji zwierząt, poznali ciekawe historie psów, które trafiły do schroniska. Na koniec pobytu uczestnicy wycieczki otrzymali pamiątkowe pieczątki oraz podziękowania za zorganizowanie akcji.

Opiekun SU: Beata Kisielewicz-Chwirot