• Pamiętamy o starszych osobach  13 GRUDZIEŃ 2018
        • Pamiętamy o starszych osobach 13 GRUDZIEŃ 2018

• 21.08.2020 11:45
        • Święta tuż, tuż…. dlatego nie mogliśmy zapomnieć o starszych osobach i postanowiliśmy zorganizować zbiórkę artykułów spożywczych i przemysłowych. Cieszymy się, że odpowiedzieliście na nasz apel i dostarczyliście potrzebne produkty. Dzięki temu mogliśmy obdarować świątecznymi paczkami starsze osoby z terenu naszej gminy i sprawić im miłą niespodziankę. Dodatkowe paczki przygotowali również uczniowie kl. VI. Do paczek dołączyliśmy ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów kl. II, Jakuba Siedleckiego z kl. I

i Magdalenę Siedlecką z kl. VI. Dziękujemy z całego serca za wsparcie naszej akcji. Warto być dobrym i dzielić się z innymi!

• Międzynarodowy Dzień Wolontariatu  13 GRUDZIEŃ 2018
        • Międzynarodowy Dzień Wolontariatu 13 GRUDZIEŃ 2018

• 21.08.2020 11:43
        • 05.12.2018 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. W tym dniu zorganizowaliśmy apel, podczas którego przedstawiliśmy celowość podejmowanych przez nas działań. Wolontariusze wykonali symboliczny plakat z hasłem „Warto pomagać”
          i zachęcali uczniów do całorocznego zaangażowania się, pomocy i wsparcia przy różnego rodzaju akcjach. Z gazetki informacyjnej uczniowie dowiedzieli się co to jest wolontariat, kim są wolontariusze, jakie cechy i predyspozycje powinna posiadać osoba, która chciałaby zostać wolontariuszem. Na koniec wolontariusze rozdali uczniom serduszka z adnotacjami zachęcającymi do pomagania innym ludziom.

• Góra Grosza 13 GRUDZIEŃ 2018

• 21.08.2020 11:42
        • Od 26.11.2018 trwa ogólnopolska akcja „Góra Grosza”. My również się do niej przyłączamy. Tym razem chcemy wesprzeć dzieci wychowujące się w rodzinach zastępczych.

O szczegółach akcji możecie dowiedzieć się z plakatu informacyjnego na naszej gazetce. Ogłaszamy rywalizację międzyklasową: każda klasa zbiera drobniaki do własnej skarbonki. Klasa, która uzbiera najwyższą kwotę, wygrywa i otrzyma upominek. Zatem starajcie się, bo czas ucieka….. O wyniku akcji poinformujemy po jej podsumowaniu.

• Pomoc dla mieszkańców naszej gminy 26 LISTOPAD 2018

• 21.08.2020 11:24
        • Nie tak dawno cztery rodziny z naszej gminy straciły dom w wyniku pożaru. Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec takiej tragedii. Zorganizowaliśmy akcję sprzedaży ciasta a dochód

postanowiliśmy przeznaczyć dla poszkodowanych rodzin. Niezmiernie dziękujemy za pomoc rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i dostarczyli wypieki. Członkowie SKW wykonali i sprzedawali balonowe zwierzaki. Wszystkim uczniom, którzy zakupili ciasto

i zwierzaki serdecznie dziękujemy.

• Akcja: Kotyliony 26 LISTOPAD 2018

• 21.08.2020 11:22
        • W tym roku przypadła szczególna, bo 100-na rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Wykonane przez członków klubu kotyliony przyozdabiały stroje galowe uczniów. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.