• Akcja „Gofry” 13 CZERWIEC 2018

• 24.08.2020 08:43
        • W kwietniu Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż gofrów. W akcję zaangażowali się uczniowie i rodzice. Część gotowych wypieków przekazali rodzice, część uczniowie sami przygotowywali na miejscu. Słodki aromat zachęcał do skosztowania gofrów w różnej postaci: z owocami, marmoladą, bita śmietaną, polewą. Zebrane ze sprzedaży gofrów fundusze zostały przekazane na działalność SU. Dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom za zakup produktów i przyniesienie niezbędnych akcesoriów.

Opiekun SU: Beata Kisielewicz-Chwirot

• Dzień Promocji Zdrowia 2018 19 KWIECIEŃ 2018

• 24.08.2020 08:42
        • W poniedziałek 16. 04. 2018 r. odbył się w naszej szkole "DZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA"i "DZIEŃ ZIEMI".

Klasy młodsze i oddział przedszkolny prezentowały wcześniej przygotowane plakaty,odpowiadały na pytania o zdrowiu, a następnie uczestniczyły w wyścigach rzędów, oraz w grach i zabawach ruchowych.

Klasy IV-VII zaprezentowały piękne plakaty promujące zdrowy styl życia,następnie odbyły się pokazy układów gimnastycznych przy muzyce i mecze międzyklasowe w piłkę koszykową. Najbardziej wysportowana okazała się w tym roku klasa IV.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

Opracowała: Edyta Gaca

• "Śniadanie daje moc" 16 LISTOPAD 2017

• 22.08.2020 12:18
        • W dniu 08.11.2017 uczniowie naszej szkoły wzieli udziłał w akcji "Śniadanie daje moc". Zadanie polegało na przygotowaniu zdowego i estetycznego posiłku. Jak myślicie, która klasa przygotowała najbradziej apetyczne śniadanie?

Przygotowała Edyta Gaca

• Dzień Życzliwości i Pozdrowień 30 LISTOPAD 2017

• 22.08.2020 12:18
        • 21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, znany pod nazwą World Hello Day. Pomysł Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień narodził się w Stanach Zjednoczonych w 1973 roku. Ten dzień był okazją do rozmów na temat tego, jak być życzliwym w codziennym życiu, a nie tylko od święta. W myśl słów „Uśmiech nic nie kosztuje, ale jest wiele wart. Wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego,

kto go daje”członkowie Samorządu Uczniowskiego rozdawali w tym dniu uśmiechnięte buźki, zachęcając do uśmiechu, miłego słowa i ciepłego spojrzenia. Miłym akcentem było przekazanie listów z pozdrowieniami, którymi uczniowie obdarowywali się nawzajem

w ramach „Poczty Życzliwości”. W tym dniu został rozstrzygnięto konkurs na „Najżyczliwszą osobę w klasie”. Ten wspaniały tytuł przypadł następującym uczniom:

w oddziale przedszkolnym - Jakubowi Siedleckiemu, w klasie I – Lenie Kwiatkowskiej,

w klasie III- Hannie Łukomskiej, w klasie IV- Wiktorii Siemińskiej, w klasie V – Nikoli Ossowskiej, w klasie VI – Alicji Tomczyszyn i w klasie VII – Dawidowi Sałatce.

Najbardziej życzliwe zdaniem kolegów osoby otrzymały upominki, oczywiście

z uśmiechniętą buźką. Na szkolnym korytarzu oprócz gazetki tematycznej, pojawiło się drzewko życzliwości. Panowała niezwykle miła atmosfera. Ten dzień utwierdził nas

w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

Opiekun SU: Beata Kisielewicz-Chwirot